En İyiler

Damla Micro Fantazi Bikini Set

24.00 TL Kdv Dahil

Payetli Transparan Fantezi T-String

13.00 TL Kdv Dahil

Micro Cheeky Ruche Knicker

17.00 TL Kdv Dahil

Delta Fantazi Bikini

32.00 TL Kdv Dahil

Hot Sexy Lace G-String

19.00 TL Kdv Dahil

80's Flower Printed Tight - Çiçek Desenli Tayt

34.00 TL Kdv Dahil

Transparan Tül Klasik Babydoll

34.00 TL Kdv Dahil

Yeni Ürünler

Kırmızı Seksi Babydoll

43.50 TL Kdv Dahil

File Fantezi Büstiyer & T-String

64.00 TL Kdv Dahil

Spor Üçgen Fantazi Bikini 3 Swathe

53.00 TL Kdv Dahil

Damla Micro Fantazi Bikini Set

24.00 TL Kdv Dahil

Onyx Printed Fashion Tight - Baskılı Dore Tayt

34.00 TL Kdv Dahil

Dreamgirl Studded Chiffon Babydoll Takım

124.00 TL Kdv Dahil

Multi Ring Go Go Romper

54.00 TL Kdv Dahil

Gizlilik temel ilkemizdir.Kargo içeriği saklıdır.
100 TL üzeri alışverişlerde kargo bizden.

Sex Hakkında Bilmeniz Gerekenler

"Her şeyimizi telefonumuza soruyoruz, bunu neden sormayalım ki!" diye düşünen dünya kadınları, nasıl daha iyi seks yapabileceklerini, hamile kalmak veya hamileliği önlemek için en elverişli zamanların hangi zamanlar olduğunu öğrenebilecekleri uygulamalar kullanmaya başladılar. Bu sayede biz de, dünya genelinde kadınların cinsel yaşamlarına dair pek çok istatistiki bilgi edinme imkanı bulduk.

"Glow" gibi hamilelik için en elverişli zamanları tespit eden uygulamalar, kadınların yeni arkadaşı haline gelmiş durumda. Glow, 2013 yılında Max Levchin tarafından kuruldu. Yakın zamanda paylaşılan bilgiye göre, piyasaya sürüldüğü iki sene içinde Glow, 150.000 kadının hamile kalmasına yardımcı oldu. Uygulama, 47 milyon kadının doğurganlık takvimini barındırıyor. Aynı zamanda kişinin ruh hali, cinsel ilişkiye girme sıklığı ve seksin kalitesi ile ilgili bilgileri de topluyor. Analiz edilen bu bilgiler, kadınların seks hayatlarıyla ilgili ilginç gerçekleri ortaya koyuyor:

Kaynak: http://www.businessinsider.com/when-wome...

1. Daha fazla seks yapmak mı istiyorsunuz? Kanada'ya taşının. Kanadalılar, ortalama Glow kullanıcısından %45 oranında daha sık seks yapıyorlar.

2. Ancak şunu da unutmayın: Kanada hamile kalmak için de oldukça elverişli bir yer. Kanadalı kadınlar, ortalama Glow kullanıcısına göre hamile kalmaya %21 daha yatkınlar.

3. Avustralyalılar da geri kalır mı? Onlar da oldukça sık cinsel ilişkiye giriyorlar. Ortalama Glow kullanıcısına kıyasla %37 daha sık sevişiyorlar.

4. Avustralyalı kadınlarda hamile kalma oranı da, ortalama Glow kullanıcısına kıyasla %14 daha fazla.

5. Amerika'da da şansınız yaver gidebilir. Amerikalılar ortalama Glow kullanıcısına oranla, %16 daha sık seks yapıyorlar.

6. Peki, en az seks yapılan yer neresi? Çok ilginç fakat, cevap Latin Amerika. Ortalama bir kullanıcıdan %4 daha az sıklıkta sevişiyorlar.

7. Bir kadının cinsel isteği aylık döngüsüne bağlı olarak değişiyor. Döngü, reglin başladığı gün başlıyor ve genellikle 5 gün sürüyor. Bu 5 gün kadınların sekse en az ilgi duydukları günler.

8. Pek çok kadın bu dönemde enerji seviyelerinde ve ruh hallerinde değişiklik olduğunu bildiriyorlar. Reglin sona ermesinden sonraki hafta boyunca da kadınlar sekse pek ilgi duymuyorlar.

9. Ancak herkes, 12. günde tekrar seks yapmaya başlıyor!10. Kadınların çoğu 12. ve 14. günler arası seks yapmayı tercih ediyor. Glow verilerine göre bu günler "en çok seks yapılan" günler.

11. Kadınların kendilerini en seksi hissettikleri ve cinsel iştahlarının kabardığı günler ise 13. ve 14. günler. Ancak bu, söz konusu günlerde en iyi seksi yaptıkları anlamına gelmiyor.

12. Kadınların seksten en çok zevk aldıkları gün ise döngülerinin son günü, yani 30. gün. Glow, bunu "en çok orgazm olunan gün" olarak adlandırıyor.13. Kadınların kendilerini en çok mutlu hissettikleri günler ise

15. ve 16. günler, yani döngülerinin yarısında ve birkaç gün seks yaptıktan sonra.

14. Glow veritabanında 7.6 milyon cinsel birlikteliğe ait bilgiler bulunuyor.15. Bu da oldukça fazla seks demek. Herhangi bir anda, en az 7 Glow kullanıcısı kadın seks yapıyor.

16. Ne yazık ki, her kadın seks hayatından memnun değil. Kullanıcılar arasında yapılan bir ankete göre kadınların üçte biri akıllı telefonlarından vazgeçmektense seksten vazgeçmeye razı olduklarını dile getiriyorlar.

17. Glow kullanıcıları aynı zamanda, "aşık" oldukları 2 milyon durum bildirmişler. 88.000 çiftin cinsel hayatı ve aylık döngülerine ait bilgiler uygulamanın veritabanında yer alıyor.

Glow kullanıcıları aynı zamanda,

  

Hızlı Arama

 Hızlı Ürün Arama

Alışveriş Sepetim

Alış Veriş Sepeti

Facebook

Üye Girişi

Üye Adı :

Şifre :


Üye Ol Şifremi Unuttum

Popüler Ürünler

Taş Süslemeli Tayt

34.00 TL Kdv Dahil

80's Flower Printed Tight - Çiçek Desenli Tayt

34.00 TL Kdv Dahil

Winter Garden Printed Fantezi G-String

14.00 TL Kdv Dahil

Low Rise Micro G-String

16.00 TL Kdv Dahil

File Fantezi Büstiyer & T-String

64.00 TL Kdv Dahil

Kırmızı Seksi Babydoll

43.50 TL Kdv Dahil

Dore Fantezi G-String

14.00 TL Kdv Dahil

Ziyaretçi İstatistikleri

Online Ziyaretçi : 5

Günlük Ziyaretçi : 262

Toplam Ziyaretçi : 885570